Inteligentna Opaska

Osobisty asystent medyczny na miarę XXI wieku

Już nie musisz martwić się o najbliższych. Dzięki opasce zawsze będziesz wiedział czy twoje dziecko bezpiecznie dotarło do domu a schorowani rodzice nie potrzebują właśnie Twojej pomocy. Do obsługi urządzenia wystarczy telefon i prosta aplikacja. Klik – wiesz, co się dzieje.

Śledź pozycję opaski na mapie w telefonie

Użytkownik opaski zawsze będzie w zasięgu Twojego wzroku. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon. Tak, ten wyraźnie zaznaczony punkcik na mapie telefonu to właśnie on. Dostałeś sygnał alarmowy ? Nie musisz tracić czasu na zbędne pytania. Dzięki precyzyjnie określonej lokalizacji trafisz dokładnie tam, gdzie trzeba. Nawet w warunkach gdy GPS nie działa dostaniesz przybliżoną pozycję dzięki lokalizacji LBS/WIFI.

Dzięki opasce Twój bliski może wysłać sygnał alarmowy jednym ruchem – bez najmniejszego wysiłku. Posłuży mu do tego czerwony przycisk SOS. Nie musisz gubić się w domysłach. Gdy stanie się coś złego opaska natychmiast zareaguje. 

„Nie jesteś sam” – ta myśl to dla schorowanej osoby bardzo wiele. Pozostawanie w kontakcie wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i rozprasza czarne myśli. Dzięki inteligentnej opasce będziesz na wyciągnięcie zielonego przycisku, a Twój bliski – korzystając z funkcji rozmowy zyska dzięki tobie lepsze samopoczucie.

Opaska życia pozwala w prosty, samodzielny sposób kontrolować zdalnie stan zdrowia. Dzięki regularnym, nieinwazyjnym pomiarom zawsze możesz uzyskać przybliżoną informację o pulsie, ciśnieniu krwi. Graniczne wartości pulsu i ciśnienia nie mają szans Cię zaskoczyć gdyż system powiadomi o ich prawdopodobnym przekroczeniu. Jako opiekun masz zdalny dostęp do najważniejszych danych.

Gdy sprawy wymkną się spod kontroli, a nagła utrata przytomności uniemożliwi skorzystanie z przycisku SOS, inteligentna opaska sięgnie po kolejny mechanizm, który ochroni zdrowie Twoich bliskich. W przypadku wykrycia uderzenia, sms alarmowy obudzi Toją czujność i pozwoli szybko zadziałać.

Rozładowane urządzenie potrafi niemiło zaskoczy, a pora nigdy nie jest odpowiednia. Z opaską obejdzie się bez przykrych niespodzianek. Dzięki wytrzymałej baterii opaska poradzi sobie bez ładowania kilka dni, a pełną moc odzyska w niepełne dwie godziny. Poniżej wskazanej wartości naładowania systemu wysyła alarm SMS.

„Weź lekarstwa” – dzięki funkcji głośnika osoba nosząca opaskę może otrzymać różne komunikaty głosowe przypominające o ważnych czynnościach do wykonania.

Użytkownik opaski nie będzie musiał już nigdy odbierać niechcianych połączeń marketingowych. Funkcjonalność tzw. „białej listy” pozwala zdefiniować listę numerów telefonów, które mogą nawiązać połączenie. 

Cenna za opaskę: 550 zł Brutto

Bezpieczeństwo 24h na 7 dni w tygodniu

Koszt monitorowania: 55 zł brutto/miesiąc

Centrum Teleopieki 24/7

Każdy użytkownik opaski Kronos jest przy jej pomocy monitorowany z Centrum
Teleopieki pracujące 24/7. Tam ratownicy medyczni monitorują wszystkie sygnały
pochodzące od opasek.

Pracownicy Centrum Teleopieki mają obowiązek:

  • Odbierać wszystkie alarmy z opaski,
  • Nawiązywać kontakt z użytkownikiem po odebraniu alarmu,
  • Kontaktować się z podanymi wcześniej przez użytkownika numerem telefonu w
    celu weryfikacji wystąpienia alarmu,
  • Wzywać pomoc,
    utrzymać kontakt z uczestnikiem do momentu przybycia pomocy,
  • Stale monitorować stan techniczny opasek i poziom ich naładowania.

Cenna opaski: 550 zł Brutto

Koszt monitorowania: 55 zł brutto/miesiąc

Jeśli są Państwo zainteresowani opaską lub mają jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt pod adres:

PRZYCHODNIAMOJA@GMAIL.COM