O nas

Przychodnia moja

Poznaj nas

Jesteśmy przychodnią specjalizującą się w rehabilitacji, fizjoterapii i masażach leczniczo-relaksacyjnych. Preferujemy holistyczne podejście do każdego pacjenta pomagając nie tylko wyeliminować bieżące dolegliwości, ale ustalić ich przyczynę i ją wyeliminować.

Stosujemy przede wszystkiem terapię manualną połączoną ze szczegółową diagnostyką i monitorowaniem postępów podczas cykli zabiegowych. Terapia jest uzupełniana indywidualnymi programami ćwiczeń i zabiegami fizykoterapeutycznymi (fala uderzeniowa, krioterapia, ultradźwięki, prądy, pole magnetyczne itp.).

Ogromną popularnością cieszą się nasze masaże lecznicze i relaksacyjne, sportowe, masaż i drenaż limfatyczny twarzy czy masaż Kobido.

Nasi najmłodsi pacjenci mają 5 lat, a najstarszym na urodziny śpiewa się 200 lat. W gronie naszych pacjentów są osoby po wypadkach, kontuzjach, osoby z niepełnosprawnością, pracownicy biurowi, fizyczni, sportowcy i wielu innych. Pomagamy wielu osobom wygrać z bólem oraz wrócić do pełnej sprawności.

Nasi fizjoterapeuci i osteopaci to osoby z wieloletnim doświadczeniem, z ukończonymi wieloma kursami specjalistycznymi, cechujący się nie tylko wielką fachowością ale też ogromną empatią i cierpliwością w kontaktach z pacjentem.

Przyjmujemy pacjentów prywatnie, w ramach ubezpieczenia (ALLIANZ, INTER POLSKA) oraz w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Serdecznie Zapraszamy

person massaging other person's foot

Nasz zespół

Fizjoterapeuci

Mgr Łukasz Pawłowicz

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz kursy:

 • medycyna manualna – moduł I
 • mięśniowo-powięziowo punkty spustowe,
 • pinoterapia,
 • HVLA i inne techniki osteopatyczne.

Najlepiej czuje się w terapii manualnej dorosłych, w stanach bólowych ostrych i przewlekłych, pourazowych, bólach głowy. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. Stale pogłębiam swoją wiedzę.

Mgr Anna Nowak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie gdzie uzyskałam tytuł mgr fizjoterapii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie dobierając odpowiednią terapię oraz dając wskazówki dotyczące profilaktyki schorzenia. Pracuje z pacjentami dorosłymi: po urazach, operacjach, kontuzjach czy z bólami, które wynikają z przeciążeń układu ruchu ,wykorzystując swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej. Ukończone kursy: Terapia manualna wg Szkoły Niemieckiej( moduły 1-5) Terapia mięśniowo-powięziowa Masaż klasyczny Kineziotaging

Mgr Michał Kasica

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach oraz kursy:

 • FDM,
 • PNF,
 • Pinoterapia,
 • Masażu

Najlepiej czuje się w terapii manualnej. Specjalizuje się w technikach powięziowych, wisceralnych całego ciała.

Mgr Martyna Karczmarz

Jestem magistrem fizjoterapii z 7 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, stanów pourazowych oraz pooperacyjnych w obrębie narządu ruchu. W procesie rehabilitacji wykorzystuje elementy treningu funkcjonalnego. Ukończyłam kursy:

 • FDM,
 • masaż tkanek głębokich,
 • terapia trzewna,
 • suche igłowanie
 • kinesiology taping.

Ciągle doskonale swoje umiejętności.

Mgr Natalia Sobolewska

Osteopata

Jestem mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem oraz dyplomowanym osteopatą. Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i Still Academy of Osteopathy w Warszawie. Rekomendowaną fizjoterapeutką metody FITS z województwa mazowieckiego – wyróżnienie uzyskane przez twórców metody. Autorką poradnika dla rodziców Wady w postawie ciała dziecka – projekt unijny. W mojej terapii kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta. Pracuję w koncepcji osteopatycznej, co pozwala mi dobrać optymalny, indywidualny plan leczenia. Swoją terapię opieram na dokładnym wywiadzie, badaniu oraz szczegółowej analizie funkcjonalnej ciała.

SPECJALIZUJĘ SIĘ W:

 • diagnostyce i leczeniu: skolioz oraz wad postawy u dzieci i młodzieży od 4 roku życia (wady klatki piersiowej, bioder, kolan, stóp, plecy okrągłe, płaskie itp.) łącząc osteopatię z terapią manualną, ćwiczeniami korekcyjnymi, edukacją rodziców/opiekunów;
 • medycynie osteopatycznej;
 • terapii czaszkowo-krzyżowej (wspomaganie przy bólach głowy, zatok, migrenach, zaburzeniach w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i twarzoczaszki itp.);
 • terapii wisceralnej (wspomaganie w dysfunkcjach somatycznych tj. łagodzeniu dolegliwości bólowych brzucha, zgagi, refluksu, wzdęć, zaparć, bolesnych miesiączek, zaciśniętego żołądka, problemów z prawidłowym oddychaniem itp.);
 • leczeniu bólów przewlekłych i niespecyficznych pochodzenia odkręgosłupowego oraz stawów obwodowych (tendinopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne itp.);
 • fizjoterapii pourazowej i pooperacyjnej.

Mgr Paulina Brzostowska

Jestem absolwentką fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuję z pacjentami po kontuzjach i operacjach oraz z dolegliwościami bólowymi ostrymi i przewlekłymi. Pomagam także zniwelować wzmożone napięcie mięśni wywołane przeciążeniem i stresem. Chętnie udzielam wskazówek dotyczących profilaktyki i ergonomii. Wykonuję również masaże relaksacyjne. Ukończyłam kurs masażu tkanek głębokich.

Zuzanna Dworakowska

technik masażysta

Jestem masażystką. Tytuł technika masażysty uzyskałam kończąc Policealną Szkołę Masażu w Warszawie. Obecnie jestem studentką V roku studiów na kierunku fizjoterapii na Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizuję się w masażach leczniczych, leczniczo relaksacyjnych, drenażu limfatycznym. Ukończyłam kurs masażu Kobido, kinesiotaping bio-estetyczny, masaż gorącymi kamieniami i kinesiotaping.

Filip Skalski

Jestem studentem 5-go roku Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako zwieńczenie nauki akademickiej postanowiłem w ramach pracy dyplomowej zgłębić problematykę przewlekłych dolegliwości bólowych odcinka lędźwiowego u pacjentów korzystających z usług rehabilitacyjnych. W pracy zawodowej najbardziej odnajduje się w planowaniu treningów i konspektów ćwiczeń dla pacjentów z różnego rodzaju dolegliwościami aparatu ruchu. Po ukończeniu studiów i uzyskaniu tytułu naukowego planuje poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie terapii manualnej i indywidualnej pracy z pacjentem z dziedziny polepszania oraz rozwoju sprawności funkcjonalnej pacjentów z problemami dotyczącymi aparatu ruchu.

rejestracja

Emilia

Menedżer

Kajetan Maj

kajetan.maj@przychodniamoja.pl

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

Zadbaj o swoje zdrowie.