O nas

Przychodnia moja

Poznaj nas

Jesteśmy przychodnią specjalizującą się w rehabilitacji, fizjoterapii i masażach leczniczo-relaksacyjnych. Preferujemy holistyczne podejście do każdego pacjenta pomagając nie tylko wyeliminować bieżące dolegliwości, ale ustalić ich przyczynę i ją wyeliminować.

Stosujemy przede wszystkiem terapię manualną połączoną ze szczegółową diagnostyką i monitorowaniem postępów podczas cykli zabiegowych. Terapia jest uzupełniana indywidualnymi programami ćwiczeń i zabiegami fizykoterapeutycznymi (fala uderzeniowa, krioterapia, ultradźwięki, prądy, pole magnetyczne itp.).

Ogromną popularnością cieszą się nasze masaże lecznicze i relaksacyjne, sportowe, masaż i drenaż limfatyczny twarzy czy masaż Kobido.

Nasi najmłodsi pacjenci mają 5 lat, a najstarszym na urodziny śpiewa się 200 lat. W gronie naszych pacjentów są osoby po wypadkach, kontuzjach, osoby z niepełnosprawnością, pracownicy biurowi, fizyczni, sportowcy i wielu innych. Pomagamy wielu osobom wygrać z bólem oraz wrócić do pełnej sprawności.

Nasi fizjoterapeuci i osteopaci to osoby z wieloletnim doświadczeniem, z ukończonymi wieloma kursami specjalistycznymi, cechujący się nie tylko wielką fachowością ale też ogromną empatią i cierpliwością w kontaktach z pacjentem.

Przyjmujemy pacjentów prywatnie, w ramach ubezpieczenia (ALLIANZ, INTER POLSKA) oraz w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Serdecznie Zapraszamy

person massaging other person's foot

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

Zadbaj o swoje zdrowie.